1 000 000 widzów w Teatrze Telewizji!

Wczoraj w Teatrze Telewizji transmitowaliśmy na żywo “Wariacje Tischnerowskie. Kabaret filozoficzny” z Teatru Stu w Krakowie. Osiągnęliśmy niesamowity wynik ponad 1 000 000 widzów!!!!


1 000 000 widzów w Teatrze Telewizji!

Niech mi teraz ktoś powie, że Teatr Telewizji nie jest potrzebny, że jest w złej formie i że robi niedobre przedstawienia. Oglądalność na poziomie ponad 1 000 000 widzów mówi sama za siebie i jest rzeczą oczywistą, że Teatr TV jest tak naprawdę jedynym teatrem narodowym w Polsce, że jest wyjątkowo cennym dobrem narodowym i że należy go chronić i wspierać wszystkimi siłami.

Nikogo już nie interesuje teatr robiony przez spółdzielnie teatralną, oprócz garstki szkodników, którym zawdzięczamy fatalny stan teatru w Polsce i odpływ od niego widowni. Młode pokolenie jest spragnione jakichkolwiek wartości, historii opowiedzianej po kolei i dramaturgii, która ma początek środek i koniec. Dla nich opowiadania rodem z przypalonych trawką reżyserów, nie jest żadnym cymesem, bo oni z trawką prawie się urodzili i nie jest to dla nich żadna mecyja.

Ta garstka szkodników, która przez ostatnie dziesięciolecia miała aż za duży wpływ na życie teatralne w Polsce i której teatr służył i służy tylko w celu wypromowania siebie samych i sobie podobnych nieudaczników zawodowych, nie tylko spowodowała to, że polski teatr instytucjonalny chyli się ku upadkowi, ale także prawie zaorała kompletnie Teatr Telewizji, który ostatnio pod wodzą Ewy Millies-Lacroix powstaje jak Feniks z popiołów.

Dlatego nie dajcie się zwieść wszystkim tym besserwisserom, którzy na Teatrze Telewizji psy wieszają. Robią to, bo sami do niego nie są i nie będą dopuszczani i nie mają w nim zatem żadnego interesu. Oni będą nadal Wam wmawiać, że fekalia, które z siebie wydalają, w istocie są smakowitymi kąskami wielkiej sztuki, a Teatr TV jest faszystowską tubą dla moherów i wapniaków. A prawda jaka jest, każdy widzi. To oni owijają gówno w lśniące papierki i wmawiają nam, że to cukierki, a Teatr Telewizji ma ponad 1 000 000 widzów i ma się coraz lepiej!

Amen


#TeatrTelewizji