Kobieta macica plus mężczyzna

Kobieta macica plus mężczyzna – to następny odcinek znakomitej książki Anny Rychter, Trener Duszy o życiu codziennym kobiet we współczesnej Polsce.

Kobieta macica plus mężczyzna

Kobieta macica plus mężczyzna

Na ten temat Jesienna miała własną teorię dotyczącą związków męsko-damskich. Otóż, zakładała ona, że określony typ kobiety zawsze przyciąga tylko określony typ mężczyzny. Taka wiktymologia płci. I tak dla przykładu:

Kobieta – Macica + Mężczyzna  – Embrion

Kobieta, która umie słuchać, współczuć, wyciąga pomocną dłoń i budzi zaufanie, wytwarza wokół siebie biopole pełne tolerancji i opiekuńczości. Taka zawsze przyciągnie do siebie pracoholika, alkoholika, rozbitka życiowego albo jakiegoś zakompleksionego nieudacznika, spragnionego matczynej opieki i troski, szukającego oparcia w Kobiecie – Macicy, przymykającej oczy na wszystkie jego słabości. Tylko ona w tym związku ma być mocna jak opoka, nie do zdarcia, czymkolwiek on, słabe i często pękające ogniwo tego łańcucha by jej nie uraczył. Ona ma stać na baczność w dzień i w nocy i z godnością znosić wszystko, wyzbywając się własnej osobowości, potrzeb i pragnień. Swojego Embriona ma głaskać, przytulać, kochać, karmić i wybaczać mu. Nie wolno jej go krytykować, oceniać, prosić o pomoc, wyganiać do pracy, żądać od niego pieniędzy, miłości czy dobrego słowa. Kobieta – Macica musi otaczać swojego Embriona bezustanną opieką prenatalną i dbać, by nie poronić lub za wcześnie go nie urodzić. Ale tak naprawdę, dzięki Kobiecie – Macicy Mężczyzna – Embrion nigdy nie będzie zdolny do samodzielnego życia. Dla niego wymarzonym stanem przetrwania jest tylko życie płodowe i czerpanie energii z łożyska, którym ciasno został otoczony…

C.D.N.

Anna Rychter

strona, gdzie można kupić całą książkę:
http://novaeres.pl/katalog/tytuly?szczegoly=trener_duszy,druk

Macica

Macica (łac. uterus) – narząd żeńskiego układu rozrodczego, w którym zachodzi rozwój embrionalny kręgowców lub odcinek dróg rodnych bezkręgowców, w którym gromadzone są jaja przechodzące wstępny rozwój.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Macica

Macica człowieka

Macica jest nieparzystym narządem, o kształcie zbliżonym do spłaszczonej gruszki, służącym do przyjęcia zapłodnionego jaja oraz rozwoju płodu i wydalenia go poza ustrój matczyny po zakończeniu rozwoju. Wymiary macicy u kobiety, która nie rodziła, są następujące: długość około 7 cm, największa szerokość około 4 cm i grubość około 2,5 cm, przy wadze 50-60g.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Macica_cz%C5%82owieka


#TrenerDuszy #ZycieCodziennewPolsce