Możliwości uprawiania seksu

Możliwości uprawiania seksu –  to następny odcinek znakomitej książki Anny Rychter, Trener Duszy o życiu codziennym we współczesnej Polsce.

 

Możliwości uprawiania seks

 

Możliwości uprawiania seksu

Lubiła tak przekomarzać się z nim. Często był to czarny humor i gdyby ich dialog słyszał  ktoś postronny pomyślałby, że są wariatami albo, że się nienawidzą.

W tych słownych ripostach zawierały się różne pragnienia: czasem było to niezadowolenie, czasem chęć zwrócenia na siebie uwagi albo dotknięcie jakiegoś problemu. Lubiła prowadzić z nim taką żonglerkę spostrzeżeń i niedorzeczności. Często była ona przedsmakiem erotycznych igraszek, rodzajem gry wstępnej, która wyzwalała zachowania opiekuńcze i uściski. Pod pozorem uspokajania, żałowania, pocieszania, zaczynali dotykać się, głaskać, delikatnie zbliżać, krążyć wokół swoich ciał, przyciągać się coraz bardziej i bardziej.

„Nie, teraz nie mogę, muszę iść na ten rower, no i Mrówka niedługo wróci” – Jesienna szybko zrobiła pobieżny bilans możliwości uprawiania seksu z własnym mężem w domowym zaciszu o godzinie siedemnastej.

 Raczej było to trudne przedsięwzięcie, bo zmęczenie i pośpiech, dzwoniące telefony, kręcąca się nastolatka i jej znajomi, napięty plan dnia codziennego –  wszystko to razem wzięte było naturalną antykoncepcją dla takich jak oni mieszkańców bloku.

C.D.N.

Anna Rychter

strona, gdzie można kupić całą książkę:
http://novaeres.pl/katalog/tytuly?szczegoly=trener_duszy,druk


#trenerduszy #zyciecoedziennewpolsce