Plażing w teatrze

Plażing w teatrze to najnowsza bezkompromisowa krytyka Jarosława Górala i Radio Garderoba patologicznych zjawisk w teatrze polskim.

Plażing w teatrzeTakich Fabrycjuszów Wypłoszów, Poncyljuszów Trombek, Alojzych Biedaków i innych szkodników w teatrze polskim namnożyło się przez ostatnią dekadę całkiem sporo.

Potrafią oni uprawiać plażing w blasku teatralnych reflektorów, głosić propagandę sukcesu i defraudować publiczne pieniądze – robić sztukę natomiast nie potrafią w ogóle, albowiem zostali oni powołani w ustawionych konkursach nie dzięki swoim merytorycznym zasługom, a dzięki koneksjom, nepotyzmowi, kolesiostwu, i innym nieczystym praktykom.

To oni, a nie brak funduszy, są prawdziwym przekleństwem teatru, albowiem nikt tak, jak owi dyrektorkowie uprawiający plażing za publiczne pieniądze nie odstrasza widzów od teatru.

amen

Radio Garderoba przedstawia:
Plażing w teatrze

Radio Garderoba

Radio Garderoba jest projektem medialnym, który powstał z inicjatywy aktora Jarka Górala.
http://www.kempinsky.pl/radio-garderoba-przedstawia/

Jarosław Góral:
Radio Garderoba Jarosław Góral

http://filmpolski.pl/fp/index.php?osoba=1118436

http://www.filmweb.pl/person/Jaros%C5%82aw+G%C3%B3ral-84200

http://pl.wikipedia.org/wiki/Jaros%C5%82aw_G%C3%B3ral

https://www.facebook.com/jarek.goral.50?fref=ts

Plażing – plażować

plażować

potocznie: leżeć, wypoczywać na plaży
http://sjp.pl/pla%C5%BCowa%C4%87

Szkodnik

Synonimy do słowa „szkodnik”

bandyta, barbarzyńca, chuligan, destruktor, dewastator, niszczyciel, prymityw, psuj, wandal, zadymiarz, burzyciel, mąciciel, truciciel,wichrzyciel, dywersant, sabotażysta, amator, dyletant, fuszer, niedbaluch, partacz, terrorysta, miodówka, miodówkowate, pluskwiak,demoralizator, gorszyciel, owad, podjadek, turkuć, chrząszcz, podryjek, mszyca, pasożyt, psotnik,

Szkodniki

Szkodnikiorganizmy powodujące straty w działalności rolnej, leśnej, magazynowej, także uszkadzające kolekcje, zbiory muzealne, biblioteczne itp.

Szacuje się, że straty spowodowane przez szkodniki w uprawianych roślinach sięgają około 10–15% wartości całego plonu w skali światowej.

Rodzaje szkodników

Do szkodników należą zwierzęta uszkadzające rośliny uprawne oraz zbiory tych roślin przechowywane w magazynach, spichrzach, zakładach przetwórczych, uszkadzające drzewa, krzewy leśne i parkowe, materiały drewnopochodne, materiały tekstylne, książki i całe księgozbiory, produkty spożywcze itd. Do szkodników należą niektóre gatunki nicieni, ślimaków, wijów, roztoczy oraz owadów (grupa najliczniejsza), a z kręgowców głównie gryzonie.

Szkodniki oprócz oczywistych szkód jakie wywołują, to znaczy oprócz uszkadzania i zniekształcania różnorodnych części roślin i w efekcie znacznego często obniżenia plonu (nierzadko powodują zamieranie roślin), przenoszą czasem również czynniki chorobotwórcze – szkodliwe wirusy, bakterie lub grzyby.

Za masowe pojawianie się szkodników odpowiedzialna jest w dużym stopniu uprawa jednego gatunku rośliny na dużej powierzchni (monokultura), a także intensyfikacja rolnictwa.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szkodniki


#teatr