Powtórnie Wolna i Prokreator

„ Powtórnie Wolna i Prokreator” to trzecia i ostatnia część „Niezapłodnionej i Prokreatora” ( http://www.kempinsky.pl/niezaplodniona-i-prokreator/ i http://www.kempinsky.pl/prokreator-i-powtornie-wolna/ ) czyli kolejny odcinek znakomitej książki Anny Rychter pt. „Żyjąca w Polsce i inne stany nieważkości” o otaczającej nas rzeczywistości.

Powtórnie wolna i prokreatorProkreator zafundował sobie i Powtórnie Wolnej wakacje na Gorących Wyspach.

A Powtórnie Wolna dołożyła wszelkich starań aby Prokreator nie miał czasu na filozofowanie. Ostro wzięła się za sprawdzanie jego sprawności seksualnej.

Sam Prokreator był również zachwycony. Seks bez ograniczeń i zobowiązań, ciepłe morze, zimne drinki i wpatrzona w niego Powtórnie Wolna. Wszystkie problemy zabrała morska bryza.

Było cudownie. Po raz pierwszy od dwóch lat Prokreator nie myślał czy zapłodnił kobietę czy nie, a jeśli nie to dlaczego.

Kolacje przy świecach, latynoskie rytmy, gorący piasek plaży, pływanie, rejsy po szmaragdowym morzu, a daleko gdzieś firma w dobrych rękach Niezapłodnionej.

Dwa tygodnie minęły tak szybko, że Prokreator dopiero w samolocie wytrzeźwiał i oddał się refleksjom.

Niewiele mówił do Powtórnie Wolnej, zastanawiając się co teraz zrobi ze swoim życiem u boku Niezapłodnionej.

Na lotnisku rozstali się jak para znajomych i umówili na telefon.

Prokreator prosto z lotniska pojechał do firmy.

Wszystko było w najlepszym porządku, a Niezapłodniona czekała stęskniona jak nigdy dotąd.

Kiedy wrócili do domu, wszystko sobie opowiedzieli: żale, tęsknoty, wątpliwości, niepewność, rozterki, obwinianie nawzajem – wylały się jak wezbrany potok. Dawno tak szczerze nie rozmawiali. Tego właśnie było im trzeba.

Prokreator  nie wspomniał jedynie o wakacjach z Powtórnie Wolną. Teraz już wiedział bowiem, że Powtórnie Wolna nie ma dla niego żadnego znaczenia, to był tylko epizod. Wiedział też, że więcej nawet do niej nie zadzwoni.

Niezapłodniona i Prokreator razem.

Tylko to się liczy. Wciąż się kochają. Będą razem na przekór wszystkim, niezależnie od tego czy będą mieli dzieci czy nie. Są zbyt mocni, by dać się pokonać. Zaczną wszystko od nowa. To co się między nimi zdarzyło tylko może ich umocnić.

Za miesiąc lub dwa mają umówioną wizytę w USA u słynnego z leczenia niepłodności profesora.

Za miesiąc lub dwa Powtórnie Wolna zadzwoniła do Prokreatora.

Powiedziała, że jest w ciąży. Oczywiście z nim.

To się stało wtedy w wakacje na tych Gorących Wyspach… Powinien wiedzieć, że to on jest ojcem… Tak bardzo pragnął Potomka… I nareszcie będzie go miał…

Anna Rychter
https://www.facebook.com/anna.rychter.12?fref=ts


#Polska