Wrogie przejęcie teatru polskiego

Wrogie przejęcie teatru polskiego – O co tak naprawdę chodzi w sprawie odwołania pewnego dyrektora w pewnym bardzo “gorącym” teatrze w Polsce.

Nie ulega żadnej wątpliwości, że to następny pretekst “spółdzielni teatralnej”, żeby odbyło się przez nich wrogie przejęcie tego teatru właśnie.

 

 

Wrogie przejęcie Teatru Polskiego

 

 

Wrogie przejęcie teatru polskiego

Ostatnimi dniami jesteśmy zewsząd bombardowani informacją, że pewien dyrektor “najgorętszego” chyba teatru w Polsce, zostanie odwołany.

U podstaw tego odwołania, jest niby raport Najwyższej Izby Zleconej Niekontroli, z kilkoma nieprawidłowościami, a nie z zarzutami prokuratorskimi i defraudacją, jak to próbują nam wmówić płatne pseudodziennikarskie tuby “grupy dzierżącej władze w teatrze”.

Jeżeli ktokolwiek w tej sprawie powinien iść siedzieć, to były “derektor” tego teatru, zwany Fałszywym Jezusikiem, albowiem to on doprowadził ten niby “najlepszy teatr w Polsce” do totalnej zapaści frekwencyjnej, ekonomicznej i socjalnej za swoich rządów.

Teatr, który przejął po nim obecny dyrektor był najbardziej zapuszczonym teatrem, jaki kiedykolwiek w życiu widziałem: Odpadające tynki, sypiące się sufity, nierówne podłogi, ale co najgorsze brud, smród i syf jakiego nie jesteście sobie w stanie wyobrazić.

Kręciłem w latach 80 tych film w jednym z polskich więzień i było ono czystsze, bardziej zadbane i pogodniejsze, niż ta przesycona depresją, turpizmem i złą energią, buda za imćpana Fałszywego Chrystusika, który programowo przez dziesięć lat zadłużał teatr, żeby móc wypłacać sobie i swoim kolegom z tego samego lobby tłuste wynagrodzenia.

A mit o tym, że to był artystycznie najlepszy teatr w Polsce, był niczym innym, niż mitem właśnie, albowiem tajemnica poliszynela było, że wystawiane tam “majstersztyki” były grane do pustej widowni, albo nie były grane w ogóle.

Niemniej jednak grupa opiniotwórczych pseudorecenzentów i innych skorumpowanych szkodników teatralnych spod szyldu “spółdzielni”, wmawiała nam wszystkim, że gówno, które oglądamy, jest w istocie najwyższej klasy wykwintną czekoladą owiniętą przez nich w złoty papierek.

Niestety mało jest kręgosłupa i odwagi cywilnej w branży medialnej i większość całej reszty braci po piórze w naszym kraju, powtarzała, jak nakręcone katarynki, bzdury, które głosiło tych kilku smutnych panów i kilka brzydkich pań ochoczo podniecających się tymi samymi upodobaniami… nazwijmy to; estetycznymi.

I dokładnie z tym samym zjawiskiem mamy do czynienia obecnie, kiedy ta sama grupa szkodników uparcie od ponad dwóch lat dąży do ponownego przejęcia tego nieszczęsnego teatru i wali niego i zagrożonego odwołaniem dyrektora, wszystkim, co popadnie, a banda bezrozumnych prowincjonalnych papug bezmyślnie teraz powtarza, że ów dyrektor to złodziej, doskonale wpisując się w narrację pewnej nibydziennikarki opłacanej przez szmatławca Gówniane Wierszydło, czyli de facto przez grupę od początku forującą swoich kolesi i dominującą obecny świat teatralny w Polsce.

I tylko dlatego piszę ten artykuł, żeby w końcu świat dowiedział się, jak sprawy się mają naprawdę i że obecna sytuacja nie ma nic wspólnego z prawdziwymi merytorycznymi zarzutami, a jest jedynie sposobem tych teatralnych hien na wrogie przejęcie teatru polskiego – nie tylko tego konkretnego, ale najchętniej całego.

Co gorsza, ta banda używających najgorszych UBeckich metod rodem z czasów Józefa Stalina, nie da za wygraną i odwołanie obecnego nic nie da. Oni nie dadzą za wygraną i nie zaprzestaną swoich działań, póki teatr polski nie wróci w jedyne słuszne ich zdaniem ręce, czyli ich samych.

To tylko ku przestrodze.

Amen.

 

PS.

Ta historia nie ma oczywiście żadnego potwierdzenia w rzeczywistości i wyżej wymienione zdarzenia, mechanizmy i osoby są tylko i wyłącznie wytworem mojej nadpobudliwej wyobraźni, a wszystkie podobieństwa do prawdziwych zdarzeń i osób są zupełnie przypadkowe.

 

Wrogie przejęcie

Wrogie przejęcie (ang. hostile takeover) – proces uzyskania kontroli nad spółką poprzez nabycie jej akcji w liczbie wystarczającej do kontroli i zarządzania nią, który to proces nie zyskał akceptacji kierownictwa spółki przejmowanej i spotkał się z opozycją zarządu lub rady nadzorczej na którymkolwiek etapie.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wrogie_przej%C4%99cie


#TeatrPolski